fbpx
logo marketing content

Analiza SEO

Content marketing jest doskonałym sposobem, aby budować swoją markę i być znalezionym przez konsumentów, którzy są zainteresowani Twoją działalnością. Dobry content  marketing wymaga czasu, a my jesteśmy tutaj, aby pomóc! Po zebraniu informacji na temat Twoich celów biznesowych i założeń, będziemy pracować z Tobą nad określeniem tematów dla Twoich treści. Opracujemy wysokiej jakości, angażujące artykuły na blogu i odcinki podcastów, które są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek i kanałów mediów społecznościowych, pomagając Ci zbudować wartościową bibliotekę zasobów dla Twoich odbiorców, jednocześnie wzmacniając Twoje wyniki SEO. 

Aby zachować konkurencyjność w branży, ważne jest, aby wiedzieć, jak Twoje treści pozycjonują się w porównaniu z contentem konkurencji. Musisz zrozumieć, czego szukają ludzie i jak możesz wykorzystać te informacje, aby zoptymalizować swój content.

Pierwszym krokiem jest ocena słów kluczowych, według których Twoja witryna została sklasyfikowana w wyszukiwarkach. Dzięki temu dowiesz się, jakie tematy są popularne wśród Twoich docelowych odbiorców.

Następnie wybierając najlepsze słowa kluczowe, określimy jaki rodzaj contentu należy utworzyć dla tych tematów.

Pozwala nam to stworzyć strategię contentową, która pozwoli nam wykorzystać ruch, który obecnie trafia do konkurencji, a jednocześnie tworzyć treści, które pomogą nam w lepszym pozycjonowaniu.

Prawdopodobnie Twoi konkurenci prowadzą znacznie więcej działań contentowych niż Ty, uważamy, że nadszedł czas, abyś wprowadził pewne zmiany, dzięki którym możesz zacząć pozycjonować się wyżej niż konkurencja w wynikach wyszukiwania.

Gdy zaczniemy już publikować nowe treści, będziemy śledzić wyniki w czasie, aby zobaczyć, które rodzaje treści najlepiej sprawdzają się w przypadku różnych odbiorców. Te informacje pomogą nam stworzyć skuteczną strategię treści dla Twojej firmy.

Więc zaczynajmy! Jeśli masz do nas jakieś pytania, wyślij po prostu nam e-mail, gdy będziesz gotowy, aby porozmawiać o tym, jak możemy to wszystko zrealizować!

Pozostałe kroki

Przydatne artykuły

W ciągle zmieniającym się konkurencyjnym świecie cyfrowym Twoja marka musi wyróżniać się z tłumu, docierać do kluczowych odbiorców z atrakcyjnymi treściami i przekształcać ich w klientów. Upraszczamy zadanie tworzenia tych materiałów i dajemy Ci solidny zwrot z inwestycji.

© Copyright Powered by WPDeveloper