fbpx
logo marketing content

Podcast

Czy wiesz, że przeciętny słuchacz spędza 16 godzin tygodniowo słuchając podcastów. To dużo czasu, który może poświęcić na słuchanie o Twojej marce. Podcasty są jednym z najpotężniejszych narzędzi do budowania relacji z odbiorcami, zwiększania ruchu i napędzania sprzedaży. Podcasty to świetny sposób na nawiązanie kontaktu z odbiorcami i zbudowanie zaufania. Pozwalają słuchaczom poznać Ciebie i Twoją markę. Podcasty są również doskonałym sposobem na edukację swoich odbiorców, co może poprawić ich lojalność i zaangażowanie. Liczby pokazują, że 74% słuchaczy twierdzi, że co tydzień uczy się czegoś nowego z podcastów.

Istnieje wiele korzyści z tworzenia własnego podcastu. To świetny sposób na dzielenie się swoją wiedzą i budowanie społeczności wokół tego, co robisz, a także stworzenie dodatkowego strumienia przychodów dla swojej firmy.

Podcasty to świetny sposób, aby być na bieżąco z informacjami, uczyć się nowych umiejętności i po prostu dobrze się bawić, słuchając czegoś rozrywkowego. Podcasty mogą uczyć Twoich słuchaczy nowych umiejętności, dać im możliwość bycia na bieżąco z aktualnymi trendami branżowymi.

Ale uruchomienie pierwszego podcastu nie jest łatwe. Trzeba znaleźć czas, pieniądze i sprzęt, którego potrzebujesz do nagrywania. Może to być zniechęcające, zwłaszcza jeśli jesteś przedsiębiorcą, który nie ma zbyt wiele czasu do dyspozycji.

Jako agencja możemy Ci w tym pomóc, zamieniając artykuły z Twojego bloga w podcast. Nagramy je i umieścimy w iTunes, Spotify i na innych platformach. Kiedy robimy to dla klientów, zazwyczaj widzą oni wzrost ruchu i zaangażowania na swojej stronie internetowej, a nawet sprzedaż!

W ciągle zmieniającym się konkurencyjnym świecie cyfrowym Twoja marka musi wyróżniać się z tłumu, docierać do kluczowych odbiorców z atrakcyjnymi treściami i przekształcać ich w klientów. Upraszczamy zadanie tworzenia tych materiałów i dajemy Ci solidny zwrot z inwestycji.

© Copyright Powered by WPDeveloper